Patryk Jaki ostro demaskuje praktyki „Czarno na białym”

przez | 16 lutego, 2024

257,397 views Premiered Feb 15, 2024

Dziś TVN 24 specjalnie z okazji przyjęcia Paktu Migracyjnego publikuje materiał atakujący nas za „Lajkozbrodnię”. Zrobiłem im jednak niespodziankę i nagrałem całą rozmowę. Dziennikarka TVN groziła mi i zabraniała nagrania. Są przyzwyczajeni, że wycinają sobie co chcą. A teraz pierwszy raz ktoś pokaże Państwu jak powstaje najpodlejszy program III RP „Czarno na białym”. Jest bardzo ostro. To trzeba zobaczyć 👇

Żeby zachować równowagę, zamieszczam też reakcję niemieckiego portalu Onet na powyższy temat:

Dziennikarka TVN24 o rozmowie z Patrykiem Jakim: to nie był normalny wywiad

Regulska zareagowała na film opublikowany przez polityka. Jak podkreśliła, Jaki jako jedyny z czwórki europosłów, którym uchylono immunitety, zdecydował się na rozmowę. — Mam poczucie, że to nie był normalny wywiad. Szybko przekonaliśmy się, jakie stały za tym intencje. Pan europoseł nie był zainteresowany merytoryczną rozmową, urządził swój show, na swoich zasadach — stwierdziła.

Z relacji dziennikarki wynika, że polityk utrudniał pracę operatorom TVN24. — Na początku przywitała nas ekipa filmująca nasze poczynania, europoseł utrudniał pracę naszym operatorom, nie byli w stanie ustawić kadru. Każdy, kto obejrzy reportaż, będzie mógł się przekonać, jak to wyglądało — przekazała.

Jaki do rozmowy ustawił nawet specjalny ekran i nie pozwolił go przestawić. — Próbując odwrócić uwagę od spotu PiS i uchylonych immunitetów, na tym ekranie próbował wyświetlić inny spot — Platformy Obywatelskiej, który też był krytykowany — wyjawiła Regulska.

Jeden komentarz do „Patryk Jaki ostro demaskuje praktyki „Czarno na białym”

Dodaj komentarz