Tenisówki Trumpa wyprzedają się kilka godzin po premierze

przez | 18 lutego, 2024

Były prezydent Donald Trump prezentuje „Trump sneakers” na Sneaker Con po tym, jak sędzia nakazał mu zapłacić 355 milionów dolarów w nowojorskim procesie o oszustwo cywilne. Wycenione na 399 dolarów buty „NEVER SURRENDER HIGH-TOP SNEAKER” wyprzedają się szybko, sygnalizując wczesny sukces. Trump podlega kontroli prawnej, ale utrzymuje zaangażowanie społeczne.

Tenisówki byłego prezydenta Trumpa zostały wyprzedane kilka godzin po ich premierze w sobotę na Sneaker Con w Filadelfii.

Buty o nazwie „The Never Surrender High-Top Sneaker” sprzedawane są za 399 dolarów. Parę, wraz z dwoma niskimi tenisówkami oraz butelką perfum „Victory47” i wody kolońskiej za 99 dolarów, można było kupić na nowej stronie internetowej https://gettrumpsneakers.com/

„Chcę ci tylko powiedzieć, że chciałem to zrobić od dawna” – powiedział Trump w sobotę, prezentując linię tenisówek. „Mam niesamowitych ludzi, którzy pracują ze mną nad różnymi rzeczami i to oni wpadli na taki pomysł. Mówię o tym od 12, 13 lat i myślę, że to będzie duży sukces” – powiedział.

Według strony internetowej poświęconej sneakersom, która opisywała je jako „Super Limited”, dostępnych było tylko 1000 par złotych butów. Według strony internetowej co najmniej 10 złotych tenisówek otrzymało „losowy autograf Trumpa”. Trump wypuścił także tenisówki „T – Red Wave” i „POTUS 45”, obie w cenie 199 dolarów. Produkty są „zastrzeżonymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi firmy CIC Ventures LLC”, zgodnie z treścią witryny internetowej. „Trampki Trump nie są projektowane, produkowane, dystrybuowane ani sprzedawane przez Donalda J. Trumpa, The Trump Organisation ani żaden z ich podmiotów stowarzyszonych lub zleceniodawców” – zauważa.

Dodaj komentarz