Archiwum autora: Hinda Śledziewska

Kierowcy ciężarówek wspierający Trumpa bojkotują ładunki do Nowego Jorku

przez | 20 lutego, 2024

Niektórzy kierowcy ciężarówek popierający byłego prezydenta Donalda Trumpa oświadczyli, że odmawiają transportu ładunków do Nowego Jorku w ramach protestu przeciwko wyrokowi w sprawie oszustwa cywilnego, który w zeszłym tygodniu nałożył na Trumpa grzywnę w wysokości 355 milionów dolarów. W nagraniu wideo udostępnionym w piątek w sieci X przez kierowcę znanego jako Chicago Ray kierowca ciężarówki… Czytaj dalej »

Tenisówki Trumpa wyprzedają się kilka godzin po premierze

przez | 18 lutego, 2024

Były prezydent Donald Trump prezentuje „Trump sneakers” na Sneaker Con po tym, jak sędzia nakazał mu zapłacić 355 milionów dolarów w nowojorskim procesie o oszustwo cywilne. Wycenione na 399 dolarów buty „NEVER SURRENDER HIGH-TOP SNEAKER” wyprzedają się szybko, sygnalizując wczesny sukces. Trump podlega kontroli prawnej, ale utrzymuje zaangażowanie społeczne. Tenisówki byłego prezydenta Trumpa zostały wyprzedane… Czytaj dalej »

Narcyz

przez | 10 lutego, 2024

Franciszek Jeziorski Narcyz – Do ciebie piję – dziadu szalony!– Syczysz jak żmija – łbie poroniony!– I chyba diabli tu cię nadali,albo przysłała bogini Kali?-Tworzysz i puszczasz w świat swoje klonyi atakują ludzi, jak drony,bo chciałbyś tańczyć swe tango super,ale najlepiej wsadź se je w (p)upę! -Jak jakiś psychol grasz nieuczciwie,lecz – skoro toksyk –… Czytaj dalej »

Miażdżące zwycięstwo Trumpa w Iowa!

przez | 16 stycznia, 2024

Były prezydent Trump zadziwił w poniedziałek amerykańską scenę polityczną niemal rekordową przewagą zwycięstwa w prawyborach w Iowa. Były spiker Izby Reprezentantów Newt Gingrich, który niegdyś reprezentował kluczowy, a obecnie wahadłowy, stan Georgia, powiedział, że zwycięstwo Trumpa następuje pomimo wszystkich wysiłków mediów głównego nurtu i zapowiedzi rażącej porażki. Pomimo każdego pozwu sądowego, pomimo wszelkich wysiłków mających… Czytaj dalej »

Pentagon podaje nowe szczegóły dotyczące hospitalizacji Sekretarza Obrony Lloyda Austina i jego pobytu na OIOM-ie

przez | 9 stycznia, 2024

1 stycznia Austin zaczął odczuwać „silny ból” i został przetransportowany do Narodowego Wojskowego Centrum Medycznego im. Waltera Reeda. Urzędnik Departamentu Obrony potwierdził, że zabrała go tam karetka. WASZYNGTON − Planowy zabieg medyczny, który doprowadził do tajnego pobytu Sekretarza Obrony Lloyda Austina na intensywną terapię, odbył się 22 grudnia, a ponad tydzień później pojawiły się komplikacje,… Czytaj dalej »

GM Mateusz Bartel idzie z duchem czasów

przez | 3 stycznia, 2024

GM Mateusz Bartel udowodnił, że jest nowoczesny i jako taki stosuje się do współczesnych metod zamordyzmu. Na fb zamieścił wpis dotyczący lekceważącego zachowania Jana-Krzysztofa Dudy, który odmówił powszechnie przyjętego uścisku dłoni przeciwnika: Jeśli Duda gardzi swoim przeciwnikiem za to, że jest patriotą swego kraju, to jedynym honorowym wyjściem z sytuacji jest zrezygnowanie z takiego spotkania.… Czytaj dalej »

Wyborcza szaleje

przez | 1 stycznia, 2024

Kolejny zindoktrynowany dziennikarz Wyborczej, Bartosz B. Wieliński, aż podskoczył z radości, bo znalazł temat! W Sylwestra w Telewizji Republika usłyszeliśmy, że imigrantów w Polsce należy zamykać w barakach, które zostały po obozach koncentracyjnych w Auschwitz. Czy prokuratura, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, politycy PiS będą udawać, że nic nie słyszeli? Oto prawdziwie polskie media, wolne,… Czytaj dalej »

Wyborcza się kłania ze swoimi paszkwilami

przez | 29 grudnia, 2023

20 grudnia 2023 dziennikarz Wyborczej Maciej Czarnecki spłodził paszkwil, który ma taki „chlubny” początek: Sąd w Kolorado zdyskwalifikował Trumpa z wyścigu o Biały Dom za udział w rebelii Historyczny wyrok głosi, że Donald Trump nie może już być prezydentem z uwagi na rolę, którą odegrał w szturmie na Kapitol. Jego sztab mówi o zamachu na… Czytaj dalej »

Top 10 Clowns of the Year 2023

przez | 22 stycznia, 2024

Moda na klauny pojawia się i znika co kilka lat. Klauny nigdy nie znikną. Klauny są lustrem społeczeństwa, dzięki czemu możemy zobaczyć absurd sami w sobie, więc jeżeli boimy się ich, boimy się samych siebie. Zbliża się koniec roku i czas usiąść i zastanowić się nad wszystkim, co wydarzyło się w 2023 roku. Ten rok… Czytaj dalej »

Kategoria: USA

Afera wiatrakowa

przez | 8 grudnia, 2023

Projekt ustawy obecnej opozycji, który przewiduje m.in. znaczną liberalizację przepisów związanych z lokalizacją farm wiatrowych, wywołał medialną burzę i krytykę zarówno ze strony osób przychylnych zielonej transformacji, jak i z góry nastawionych do niej sceptycznie. Więcej tutaj. Takie m.in. skutki „czystej” energii Cmentarzysko wiatraków