Wyborcza się kłania ze swoimi paszkwilami

przez | 29 grudnia, 2023

20 grudnia 2023 dziennikarz Wyborczej Maciej Czarnecki spłodził paszkwil, który ma taki „chlubny” początek:

Jest to tylko fragment paszkwilu, ale dla ilustracji wystarczający. Skąd dziennikarz szmatławca wie, że „Trump szerzył wówczas kłamstwa oszustw wyborczych”? Czy ma na to niezbite dowody? Bo jeśli tak, to proszę podać źródło. Z mojej strony mogę dodać tyle, że oszustwa wyborcze są faktem, zresztą nie tylko w USA. Wystarczy przykład ostatnich wyborów w Polsce.

Owszem, przeciwko Trumpowi toczy się obecnie ponad 90 spraw sądowych, gdyż tonący się brzytwy chwyta, a to jest jeden ze sposobów powstrzymania Trumpa przed spotkaniami ze swoimi zwolennikami, bo skąd tu znaleźć na to wszystko czas.

Do wiadomości Pana Macieja Czarneckiego: Trump to nie jest żądny władzy człowiek, jego nie można kupić, a dzięki tym wszystkim kłodom rzucanym mu pod nogi stał się idolem co najmniej 74 milionów Amerykanów. Mam nadzieję, że to wystarczy na bezmyślne, kierowane przez Deep State, demokratyczne owieczki.

Sąd w Kolorado, w skład którego wchodzi siedmiu demokratycznych sędziów,mianowanych przez demokratycznego gubernatora, zdyskwalifikował Trumpa, bo demokraci, jak już to wspomniałam, chwytają się brzytwy, bo nie mają żadnych konkretnych argumentów przeciwko Trumpowi i zdają sobie sprawę, że w uczciwych wyborach nie mają szans. A Trump z każdym ich oskarżeniem powiększa przewagę nad nimi, bo stał się już symbolem pokoju i bezpieczeństwa kraju. Amerykanie mają już dość chaosu i wspominają czasy poprzedniej prezydentury, gdy mieli prawie wszystko, co Trump obiecywał w swojej kampanii wyborczej.

A Wam, lewakom, marzy się chaos, utrata suwerenności, wyprzedanie państwa i utrzymanie społeczeństwa w kłamstwie.

Mam złą wiadomość dla Pana Macieja Czarneckiego – Trump jest z powrotem na liście wyborczej w Kolorado!

Dodaj komentarz